Taking too long? Close loading screen.
Centrum Militarne

Centrum-Militarne.pl - oferujemy to, czego inni nie mogą Państwu zaoferować!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pełną atrakcji.

Zajmujemy się organizowaniem eventów, koncertów, wyjazdów integracyjnych, motywacyjnych i szkoleniowych, wyjazdów incentive, a także zapewniamy atrakcje podczas takich pobytów. Naszym wiodącym produktem, jeśli chodzi o ekscytującą i niecodzienną rozrywkę są „ Symulowane manewry na byłym radzieckim poligonie„ .

Jesteśmy w naszej branży największą firmą w regionie północnej Polski. Działamy na rynku turystycznym już od wielu lat. Jako pierwsi stworzylliśmy ofertę pobytów firmowych, połączonych z militarnymi atrakcjami w tej formie, którą z zaszczytem Państwu prezentujemy na naszej stronie internetowej. Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług, elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta.

Dysponujemy autentycznym sprzętem wojskowym, używanym niegdyś w Układzie Warszawskim, m.in. transporter opancerzony OT-64 SKOT, radziecka amfibia gąsienicowa PTS-M, radiostacja plecakowa, mundury polowe, armata dywizyjna D-44 (oczywiście pozbawiona cech bojowych). Ponadto posiadamy także repliki broni maszynowej (m.in. Kałasznikow), wielkokalibrowej, repliki wyrzutni przeciwpancernych, oraz wiele innych, ciekawych gadżetów…  Nasz „strategiczny” sprzęt został przedstawiony w zakładce „nasz sprzęt”.

Prowadzimy galerie zdjęć z naszych zabaw

Niezapomniane imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne usprawniają komunikację pracowników i umożliwiają zawiązanie bliższych kontaktów. Wpływają na efektywność pracy i tworzą pozytywną atmosferę wspomagającą funkcjonowanie firmy. Po evencie firmowym obserwujemy poprawę jakości współpracy w zespole, co wpływa znacząco na wyniki finansowe firmy, która w efekcie działa lepiej i wydajniej.

military_2

Symulowane Manewry Wojskowe na byłym radzieckim poligonie z wykorzystaniem autentycznych pojazdów oraz sprzętu wojskowego, używanego w Układzie Warszawskim

Tank_Tour_1

Przejażdżki autentycznym sprzętem wojskowym z czasów Układu Warszawskiego. Przeżyj nie zapomniane wrażenia i podziel się z nimi ze swoją rodziną oraz znajomymi.

Jesteś zainteresowany ofertą?

NAPISZ DO NAS DZISIAJ!

Centrum-Militarne.pl – oferujemy to, czego inni nie mogą Państwu zaoferować!