O nas


Centrum-Militarne.pl - oferujemy to, czego inni nie mogą Państwu zaoferować!

Zajmujemy się organizowaniem eventów, koncertów, wyjazdów integracyjnych, motywacyjnych i szkoleniowych, wyjazdów incentive, a także zapewniamy atrakcje podczas takich pobytów.

Naszym wiodącym produktem, jeśli chodzi o ekscytującą i niecodzienną rozrywkę są „ Symulowane manewry na byłym radzieckim poligonie„ .

Bardzo istotny jest fakt, że wszystkie te militarne atrakcje tworzymy sami, a cały sprzęt jest własnością naszej firmy - dzięki temu mają Państwo pewność, że rozmawiacie bezpośrednio z dostawcą usług.

Ogromnym atutem jest niepowtarzalna historia miejsca w którym organizujemy pobyty : była baza wojskowa wermachtu - "Gross Born", a w latach 1945-1992 - baza wojsk radzieckich "Borne Sulinowo", w którym po dzisiejszy dzień zachowała się autentyczna sceneria infrastruktury wojskowej.

Oczywiście w naszej ofercie nie posiadamy wyłącznie atrakcji o charakterze militarnym. Organizujemy także m.in. koncerty, imprezy kulturalne, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, i survival.

Jesteśmy w naszej branży największą firmą w regionie północnej Polski. Działamy na rynku turystycznym już od wielu lat. Jako pierwsi stworzylliśmy ofertę pobytów firmowych, połączonych z militarnymi atrakcjami w tej formie, którą z zaszczytem Państwu prezentujemy na naszej stronie internetowej. Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług, elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta.

 

Dysponujemy autentycznym sprzętem wojskowym, używanym niegdyś w Układzie Warszawskim, m.in. transporter opancerzony OT-64 SKOT, radziecka amfibia gąsienicowa PTS-M, radiostacja plecakowa, mundury polowe, armata dywizyjna D-44 (oczywiście pozbawiona cech bojowych). Ponadto posiadamy także repliki broni maszynowej (m.in. Kałasznikow), wielkokalibrowej, repliki wyrzutni przeciwpancernych, oraz wiele innych, ciekawych gadżetów...  Nasz "strategiczny" sprzęt został przedstawiony w zakładce "nasz sprzęt".

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pełną atrakcji.

 

Zdjęcia wykonywała m.in. J.Maxa Komorowska